עבודות

לקוחות

אודות

אז איך אתם אוהבים את הקפה שלכם? ברשת שאפשר למצוא בכל תחנת דלק, או בבית הקפה השכונתי, החמים והנעים, עם הבריסטה המוכשר שרק הוא יודע איך להוציא את הקפה המדוייק והמושלם עבורכם?

גם אנחנו, כמו הבריסטה שלכם, מעדיפים את המדוייק והתפור למידותיכם - לא תמצאו אצלינו עיצובים ממוחזרים או שחוקים, ולא תקבלו מיתוג שנשלף ממדף מאובק מאחורי הדלפק... 

תהליך העבודה איתנו יתחיל במחקר ולימוד השוק והזירה העסקית בה אתם פועלים, בדיקת המתחרים,  הבנת ערכי המותג והמסרים שאתם רוצים לקדם, והיחוד שלכם על פני המתחרים. 

כמעצבים שחושבים בצורות ורואים בצבעים, אנחנו כאן על מנת לתרגם את "אישיות" המותג ומכלול השירותים, המוצרים, הערכים והייחוד שלכם לשפה ויזואלית ברורה ואישית.  כזו שהלקוח יזהה מיד ויזכור, ואשר תלווה את התאגיד, העסק או המותג שלכם למשך שנים רבות.

הסטודיו שלנו ממוקם בת"א ומעניק מזה כ-17 שנים פתרונות מיתוג ועיצוב מקיפים ללקוחותיו, מבניית מותג וזהות תאגידית, דרך אסטרטגיה וכתיבה ,עיצוב לוגו, אריזות, קטלוגים, בניית אתרים וקידומם, וכלה בתכנון קמפיינים פרסומיים שלמים. 

העבודה שלנו מורכבת מדיאלוג שוטף עם לקוחותינו, שירות אישי והקשבה מתמדת.
שנים של נסיון במגוון רחב של תחומים ופרוייקטים, בשילוב עם כשרון ורעננות, יוצרים תוצאות מעולות עבור לקוחותינו, בכל פעם מחדש.

הסטודיו מלווה קשת של עסקים, הנעה בין עולם ההייטק, לעולם התיירות, האופנה, הבידור, המזון, האמנות ועוד.

בין לקוחות הסטודיו – שידורי קשת - בית האח הגדול, מוזיאון מגדל דוד, מוזיאון א"י, חברת IL MAKIAGE , חברת המזון "דורות", חברת התיירות "רואים עולם", חברות הייטק, אופנה ועוד.

הסטודיו השתתף וזכה בתחרויות עיצוב חשובות, כגון "חתך הזהב", "עוצב בישראל" ואחרות.

אז אתם באים לקפה? :)

Get to know us

Contact

* אנא הקלידו Name
אנא הקלידו Phone
* אנא הקלידו Email address
אנא הקלידו Details

צור קשר

052-8792935

[email protected]

רח' גרשון 16

קומת הגג

תל אביב

תחומי עיצוב

מיתוג

אסטרטגיה עיצובית

עיצוב שפה גרפית

עיצוב לוגו

עיצוב אתרים

עיצוב מצגות

עיצוב חוברות וקטרלוגים, עיצוב ברושורים

מיתוג ועיצוב אריזות

עיצוב קמפיינים דיגיטלים ומודפסים

עיצוב תערוכות

052-8792935